Nemůžete najít vhodný dárek, který řekne vše za vás? Náramek + dárková kartička = ideální volba :o)!

Show pro MAMMA HELP

10.2. se v Nýřanské tělocvičně Základní školy konala akce Show pro MAMMA HELP.

Jsem moc ráda, že jsem mohla být součástí této akce. Bohužel mi bacily zabránily v tom si na této akci pořádně zacvičit, ale i tak jsem si z ní hodně odnesla.

Nejen pro mě nové informace o MAMMA HELP, ale také zjištění, že ještě pořád existuje spousta dobrých a hodných lidí, kteří chtějí pomáhat a kteří se nestydí zkoušet nové věci.Organizace MAMMA HELP:

  • Snaží se pomáhat nejen ženám, kteří bojují s rakovinou prsu, ale také jejich rodinám.
  • Na jednotlivých pobočkách pracují ženy, které si touto nemocí prošly a proto dokáží pomoci těm, kteří jsou nuceni toto řešit.
  • Provozuje také telefonní linku, na které je možné se zeptat na cokoliv souvisejícího se zdravotním stavem prsou AVON Linka za zdravá prsa: 800 180 880.
  • Samozřejmě zdůrazňují, jak důležitá je prevence a samovyšetřování žen. Na jejich stránkách najdete také návod, jak toto samovyšetření provádět.

Mají krásné přehledné webové stránky, kde najdete veškeré potřebné informace: http://www.mammahelp.cz/


A čím, že mě překvapili lidé na této akci? :o)

Že přišli různé věkové kategorie a i lidé různé kondice a vůbec se nebáli zkusit si zacvičit něco nového. Našel se dokonce i jeden odvážný muž, který si zkusil odcvičit všecky tři možné sporty. A mé soukromé překvapení? Že mám velice šikovnou a odvážnou maminku, která se nebála jít do této akce se mnou :o).

Jsem moc ráda, že jsem mohla být součástí krásné akce a příspět svou "troškou do mlýna".

Příspět organizaci MAMMA HELP bylo možné koupením vstupenky na akci a také nákupem výrobků od výrobců, kteří veškeré utržené peníze předali MAMMA HELP.

A jakou částku se podařilo vybrat? Krásných 14.000,- Kč !!!!

Z akce vzniklo krátké VIDEO, na které se můžete mrknout ;o).

https://www.youtube.com/watch?feature=share&v=LrlTfppZT74&fbclid=IwAR2MxEAYfPIcj8p4RVfcBdMWW3R-zXtnR5A2Bd8ddphXeNgDmodgMJInihg&app=desktop